Fractal Design HDD Cage kit - Type B Black
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-A-CAGE-001
- Saadavus: 3
-
18€
Fractal Design HDD Cage kit - Type B Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 185.00 mm |
| Brutokaal | 0.4 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 165 mm |
| Brutolaius (mm) | 110 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Karbi sisu | 1 x HDD Cage 4 x 6-32 Screws for M/B and brackets |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00335775 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 146.39 x 83.19 x 127 mm |
| Muud funktsioonid | Mounts to available hard drive cage positions and/or 120 mm fan slots (105 x 105 mm) Designed for use in Define 7 or Meshify 2 and other select Fractal cases Holds up to two Fractal Design Type-B 3.5 /2.5 drive trays (sold separately) |
| Netokaal | 0.32 kg |
| Paber/Papp | 80.00 g |
| PET | 13 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 300.00 g |
| Producer product name | HDD Cage kit - Type B |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.08 kg |
| Tare other | 12 g |
| Toote värv | Black |
| WEEE maks | No |
Sildid: fractal design hdd cage kit - type b black, fd-a-cage-001, fractal design, korpused



